Konstruktor Elektronik – Embedded IoT developer

Poszukujemy kandydata lub kandydatki na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Kreowanie nowych technologii stosowanych w akwarystyce
  • Tworzenie produktów i rozwiązań z dziedziny Internetu rzeczy (IoT)
  • Dostarczanie kompleksowych rozwiązań w automatyzacji wyrobów akwarystycznych i oczek wodnych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu C/C++ mikrokontrolerów
  • Wykształcenie w kierunku elektronika, automatyka
  • Biegłość w programowaniu mikrokontrolerów STM32 i ESP32
  • Znajomość protokołów komunikacyjnych: SPI, I2C, 1-Wire, UART/RS232
  • Znajomość sieciowych protokołów komunikacyjnych (UDP, TCP)
  • Umiejętność czytania schematów elektronicznych
  • Projektowanie i wykonanie prototypów płytek PCB
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność organizowania i samodzielnego wykonywania swojej pracy
  • Gotowość do ciągłego doskonalenia i rozwoju zawodowego
  • Komunikatywność, otwartość i chęć zdobywania nowych doświadczeń

Mile widziane:

  • Znajomość jednego z programów: Altium Designer, EAGLE lub KiCad
  • Umiejętność korzystania z przyrządów laboratoryjnych m.in. oscyloskop, analizator logiczny, debuger
  • Posługiwanie się GIT na potrzeby pracy zespołowej
  • Znajomość zagadnień IoT (protokół MQTT)
  • Doświadczenie w zakresie elektroniki, automatyki lub mechaniki
  • Znajomość pracy w metodykach zwinnych (framework SCRUM, strategia Lean)

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B
  • możliwość kreacji własnych rozwiązań, które będą stosowane w Europie
  • możliwość tworzenia nowych produktów
  • praca jednozmianowa na pełnym etacie
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Możliwość przyłączenia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej
  • Siatkówkę co tydzień

CV wraz z krótkim listem motywacyjnym wyślij do 11 lipca 2022 r. na adres: praca@aquael.pl,  z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie”.

Jeżeli chcesz, możesz wyrazić zgodę na rozpatrywanie przez nas Twojego CV także w innych procesach rekrutacyjnych, które będziemy prowadzić w najbliższym czasie. Wystarczy, że umieścisz w swoim CV dodatkową zgodę o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-849) przy ul. Krasnowolskiej 50 w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.

Kto jest Twoim administratorem danych osobowych?

Informujemy, że zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO), Twoim administratorem danych osobowych jest AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-849) przy ul. Krasnowolskiej 50, tel. 22-644-76-16 / e-mail:aquael@aquael.pl =>

Sprawdź, gdzie kupisz

nasze produkty

Mapa sklepów

Marki Grupy Aquael

Oficjalny dystrybutor w Polsce