CORALHOUSE KONRAD SOKALSKI

CORALHOUSE KONRAD SOKALSKI

Na ulicy Piastowskiej 54B/1 w Bielawie mieści się sklep akwarystyczny. To tam klienci mogą otrzymać wszystkie niezbędne produkty do założenia lub pielęgnacji akwarium słodkowodnego. Oferta sklepu jest ogromna, dzięki czemu każdy znajdzie tam coś dla siebie bez względu na własne wymagania czy preferencje. Nie zabrakło w niej najnowocześniejszego sprzętu akwarystycznego oraz niezbędnego do prawidłowego wzrostu i życia rybek pokarmu. Na uwagę zasługują także akcesoria akwariowe, które sprawią, że codzienna pielęgnacja zbiornika będzie niezwykle prosta, a przy tym skuteczna.

Jednak to nie koniec! Trzeba zaznaczyć, że w sklepie na ulicy Piastowskiej 54B/1 nie brak również produktów przystosowanych dla hodowców i właścicieli innych zwierząt. Znajdziesz między innymi karmy dla psów i kotów, podłoża dla chomików i świnek morskich czy legowiska. Towar pochodzi od cenionych, znanych dostawców – jednym z nich jest marka Aquael, która skupia się na produkcji sprzętu akwarystycznego, niezbędnych akcesoriów oraz urządzeń do ogrodowych oczek wodnych.

Produkty marki Aquael w sklepie stacjonarnym

Sklep akwarystyczny na ulicy Piastowskiej 54B/1 oferuje produkty marki Aquael. To firma zapewniająca jakościowe, nowoczesne rozwiązania spełniające swoje zadanie w akwariach większych i mniejszych. Do Twojej dyspozycji sklep oddaje między innymi różnego rodzaju preparaty pozwalające lepiej zadbać o podwodny świat, jaki masz w swoim domu. Są to środki oczyszczające na bazie żywych kultur bakterii, preparaty mające na celu uzdatnienie wody kranowej, która dzięki temu będzie bezpieczna dla rybek, a także rozwiązania na uspokojenie i zwiększenie odporności dla krewetek.

Szeroki wybór możliwości czeka również na wszystkich, którzy postanowili udać się do sklepu w Bielawie po akcesoria akwariowe. Tych nie brakuje, wystarczy napisać, że dostępnych jest blisko kilkadziesiąt różnych rozwiązań z tej kategorii produktowej. Należą do nich oświetlenie, sterowniki, termometry, wyciory czy wężyki do napowietrzaczy. Nie brak też produktów niezbędnych do codziennej pielęgnacji akwarium, na przykład chwytaków czy siateczek. Artykuły są zaprojektowane tak, aby spełniały Twoje wszelkie wymagania!

Kilka słów o producencie Aquael

Pewnie zastanawiasz się, dlaczego warto postawić na markę Aquael i jej produkty znajdujące się w sklepie zoologicznym na Piastowskiej 54B/1. Przede wszystkim dlatego, że firma istnieje już od blisko 40 lat, a to mówi samo za siebie. Ogromne doświadczenie, tysiące zaprojektowanych urządzeń akwarystycznych, dbałość o szczegóły czy współpraca z ichtiologami, która pozwala wykrzesać z nowoczesnej linii produkcyjnej jeszcze więcej – wszystko to sprawia, że producent Aquael to godny zaufania wybór dla wszystkich właścicieli akwariów lub osób chcących je dopiero założyć. Co więcej, marka jest bardzo chętnie wybierana przez klientów, o czym świadczy dostępność produktów praktycznie we wszystkich sklepach zoologicznych w Polsce. Produktów marki nie brak nawet na Mauritiusie, Haiti czy Reunionie.

Postaw na sprawdzony sprzęt do akwarium

Stworzenie odpowiednich warunków do życia w akwarium to nie lada wyzwanie dla każdego właściciela. Na szczęście będzie to możliwe, a przy tym wcale nie takie trudne, jeśli postawisz na sprawdzony sprzęt akwarystyczny wyprodukowany przez markę Aquael. W sklepie w Bielawie znajdziesz między innymi pompy i filtry akwariowe w wersji zewnętrznej i wewnętrznej. To bez dwóch zdań flagowe produkty firmy, bardzo wydajne, a przy tym ciche podczas pracy i energooszczędne. Czekają na Ciebie akwaria, szafki, sterylizatory, napowietrzacze, specjalistyczne oświetlenie akwariowe, a także niezbędne grzałki pozwalające zapewnić odpowiednią temperaturę w zbiorniku.

Pełnoporcjowy pokarm dla rybek – warto go mieć

Sprzęt to nie wszystko. Gdy wpuścisz już żywe stworzenia do akwarium, musisz je karmić. Z pomocą przyjdzie pokarm dla rybek od marki Aquael, który w wielu rodzajach znajdziesz w sklepie w Bielawie. Należy zaznaczyć, że jest to pokarm pełnoporcjowy, co za tym idzie – bez względu na wybór będzie stanowić jedyny składnik diety rybek. Co dokładnie jest do Twojej dyspozycji w sklepie na Piastowskiej 54B/1? Między innymi mieszanki dla bojowników, dyskowców, złotych rybek, skorupiaków czy żółwi. Wszystkie występują w formie płatków, granulek lub tabletek.

Stwórz podwodny świat z pięknymi dekoracjami

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z akwarium i hodowlą rybek lub po prostu chcesz po długim czasie zmienić wygląd zbiornika, zdecyduj się na dekoracje i podłoża dostępne w sklepie w Bielawie. Czekają tam na Ciebie korzenie naturalne i sztuczne, wulkany, piękne dekoracje ceramiczne oraz tła akwarystyczne. Nie mogło zabraknąć podłoży bazaltowych, gruntowych, dolomitowych czy kwarcowych – te występują w wielu kolorach. Masz także możliwość postawienia na japońskie substraty o intensywnym czarnym zabarwieniu. Oferta jednak na tym się nie kończy! Co jeszcze zawiera? Przekonaj się sam i jeszcze dziś wybierz się do sklepu na Piastowskiej 54B/1!

Czytaj także:

19 05 2022 Aquael sponsorem Biotope Aquarium Contest 21 12 2021 Aquael na targach Zoomark w Bolonii 09 12 2019 AQUAEL na Targach CIPS w Szanghaju!

Sprawdź, gdzie kupisz

nasze produkty

Mapa sklepów

Marki Grupy Aquael

Oficjalny dystrybutor w Polsce