PHU Monika Miłek

PHU Monika Miłek

Masz własne akwarium? A może chciałbyś je założyć? Z pewnością potrzebujesz wielu akcesoriów i urządzeń do codziennej pielęgnacji i zapewnienia rybkom odpowiednich warunków do życia. Musisz także przygotować same akwaria – przydatne będą pokrywy, szafki oraz preparaty do oczyszczania wody czy środki stworzone na uspokojenie dla krewetek. Produktów, jakie z pewnością okażą się niezbędne, jest naprawdę dużo. Jednak nie musisz się martwić o ich skompletowanie, wszystko czeka na Ciebie w sklepie akwarystycznym na ulicy 1 Maja 1/1 w Bobolicach. To tam znajdziesz produkty stworzone specjalnie dla hodowców rybek akwariowych, ale nie tylko!

Sklep oferuje również akcesoria, karmy, zabawki i wiele innych produktów, jakie będą Ci potrzebne, gdy masz lub chcesz mieć psa, kota, chomika, świnkę morską lub królika. Jeżeli nie jesteś pewien tego, jaki produkt będzie tym najodpowiedniejszym, pracownicy chętnie pomogą Ci w wyborze i doradzą najlepsze rozwiązania. Asortyment sklepu na ulicy 1 Maja 1/1 składa się między innymi z towaru stworzonego przez markę Aquael.

Historia marki Aquael

Firma Aquael została założona blisko 40 lat temu. Właśnie wtedy rozpoczęto produkcję innowacyjnych, niezawodnych urządzeń akwarystycznych, które docelowo miały służyć wszystkim hodowcom na całym świecie. Coraz to nowsze propozycje, kolejne lata na rynku zwiększające doświadczenie i kwalifikacje pracowników, współpraca z ichtiologami w celu stworzenia urządzeń, pokarmów czy akcesoriów nie tylko skutecznych, ale również bezpiecznych dla samych rybek – wszystko to zaowocowało tym, że marka jest teraz na półkach praktycznie wszystkich sklepów zoologicznych w naszym kraju. Co więcej, znajdziesz ją nawet na Mauritiusie, Reunionie czy Haiti, nie mówiąc o dziesiątkach innych miejsc poza granicami Polski.

Oczywiście to nie przypadek! Na popularność i zaufanie wśród klientów na całym świecie wpływ ma jakość, niezawodność, wysoka funkcjonalność oraz przystępne ceny produktów marki Aquael. Firma proponuje na przykład niezwykle wydajne, a przy tym bardzo energooszczędne pompy oraz filtry. Jednak produktów dostępnych stacjonarnie na ulicy 1 Maja 1/1 w Bobolicach jest więcej, o czym poniżej.

Szeroka oferta produktów marki Aquael

Potrzebujesz konkretnego produktu akwarystycznego? Może aktualnie nie masz pokarmu dla rybek lub po prostu chcesz zmienić dekoracje w akwarium? W takim razie udaj się do sklepu akwarystycznego w Bobolicach, bo znajdziesz tam wszystko to, czego potrzebujesz! Oferta obejmuje między innymi akwaria, szafki, preparaty do oczyszczania wody czy jej uzdatniania. Nie brak także środków uspokajających i wpływających pozytywnie na odporność krewetek. Sklep akwarystyczny przygotował również szeroki wybór akcesoriów akwariowych. Warto tutaj wspomnieć o chwytakach, wyciorach czy siatkach, a więc produktach niezbędnych do zadbania o czystość akwarium każdego dnia.

Zadbaj o wyjątkowy pokarm dla rybek

W sklepie zoologicznym nie mogło zabraknąć karmy dla zwierząt, nie inaczej jest w przypadku rybek. Jeżeli wybierasz się do sklepu na ulicy 1 Maja 1/1, możesz liczyć na szeroki wybór produktów stworzonych specjalnie dla wodnych stworzeń. Co dokładnie tam znajdziesz? Między innymi pokarm dla rybek marki Aquael. To przede wszystkim pełnoporcjowe pożywienie, które wystarczy do tego, aby Twoje rybki były zdrowe i odpowiednio odżywione. Będziesz mógł wybierać spośród płatków, granulek oraz tabletek. Możesz zdecydować się na uniwersalny pokarm lub na opcję przeznaczoną dla konkretnych grup ryb, tutaj można wspomnieć o złotych rybkach, bojownikach, pyszczakach czy dyskowcach. Nie brak też specjalistycznego pożywienia dla żółwi i skorupiaków. Sprawdź sam, co dokładnie czeka na Ciebie w sklepie w Bobolicach.

Niezawodny sprzęt akwarystyczny dla wymagających

Stworzenie odpowiednich warunków do życia dla rybek w akwarium jest możliwe tylko i wyłącznie za sprawą specjalistycznego sprzętu akwarystycznego. Stawiając na urządzenia marki Aquael dostępne w sklepie na ulicy 1 Maja 1/1, możesz mieć pewność, że tak będzie! Oferta obejmuje nowoczesne, innowacyjne, bardzo skuteczne i wydajne rozwiązania, na przykład pompy i filtry zewnętrzne oraz wewnętrzne. Sprzęt akwarystyczny tej marki wyróżnia się także cichą pracą oraz energooszczędnością. W sklepie w Bobolicach znajdziesz również niezbędne sterylizatory, grzałki, oświetlenie oraz napowietrzacze.

Dekoracje i podłoża – wszystko, czego potrzebujesz

Chcesz stworzyć wyjątkowe miejsce do życia dla rybek? Potrzebujesz do tego dekoracji i podłoży, które znajdziesz w sklepie akwarystycznym w Bobolicach. Co dokładnie tam na Ciebie czeka? Przede wszystkim grunty, podłoża bazaltowe, dolomitowe i kwarcowe – wiele z nich występuje w różnych kolorach. Nie brak dekoracji zarówno tych naturalnych, jak i sztucznych. Kupisz na przykład korzenie, wulkany oraz ceramiczne schronienia dla rybek. Opisaliśmy jedynie namiastkę tego, co czeka na Ciebie w sklepie akwarystycznym na ulicy 1 Maja 1/1, zachęcamy więc do wizyty!

Czytaj także:

19 05 2022 Aquael sponsorem Biotope Aquarium Contest 21 12 2021 Aquael na targach Zoomark w Bolonii 09 12 2019 AQUAEL na Targach CIPS w Szanghaju!

Sprawdź, gdzie kupisz

nasze produkty

Mapa sklepów

Marki Grupy Aquael

Oficjalny dystrybutor w Polsce