Aquael

Aktualnosci

Akwarystyka nad jeziorem czyli Aqua Fest 2023

28 08 2023

W sobotę, 19 sierpnia 2023 roku, nad urokliwym Jeziorem Jankowskim, w ośrodku wypoczynkowym Jankowo Dolne, odbyło się wyjątkowe akwarystyczne wydarzenie o nazwie „Aqua Fest”. To niezwykłe spotkanie zostało zorganizowane przez entuzjastów akwarystyki z facebookowej grupy Malawi Polska, a wydarzeniu patronowała miedzy innymi firma Aquael.

Impreza, choć przeznaczona dla wszystkich, szczególnie skupiała się na dzieciach. Głównym celem wydarzenia było zaszczepienie u najmłodszych pasji do akwarystyki. Bez wątpienia hitem programu okazał się konkurs na najpiękniejsze akwarium „na sucho” o nazwie „Aqua majster – zakładanie akwarium”. Na uczestników czekało dziesięć stanowisk, gdzie mogli tworzyć swoje własne aranżacje. Rodzice, wspierając młodszych, mogli również wykazać się pomysłowością i inwencją twórczą.

Każda drużyna miała do dyspozycji różnorodne materiały, takie jak kamienie czy skałki, które można było dowolnie układać we wcześniej przygotowanych akwariach. Warto wspomnieć, że niektóre z materiałów dostarczyli sami uczestnicy, co dodatkowo wzbogaciło aranżacje. Po zakończeniu prac jury wyłoniło trzy najlepsze prace, a nagrodami były zestawy akwariowe Shrimp Set 10 ufundowane przez firmę AQUAEL.

Na imprezie nie zabrakło również innych atrakcji, które cieszyły się ogromną popularnością jak strefa malowania twarzy, dmuchańce czy malowanie samochodu.

Obserwując zaangażowanie i fascynację dzieci, można śmiało stwierdzić, że to wydarzenie otworzyło przed nimi nowe horyzonty. Dzień spędzony na „Aqua Fest” był pełen radości, odkryć i uśmiechów, które na pewno na długo pozostaną w pamięci młodych uczestników. Organizatorzy zapowiadają kolejną edycję wydarzenia już za rok.

Galeria dostępna po kliknięciu na zdjęcia.

 

Więcej o imprezie przeczytasz tutaj.

Czytaj także:

14 05 2024 Aquael na Interzoo 2024 – fotorelacja 08 04 2024 Spotkajmy się na tegorocznym Interzoo w Norymberdze! 30 03 2024 Dlaczego warto mieć akwarium?

Sprawdź, gdzie kupisz

nasze produkty

Mapa sklepów

Marki Grupy Aquael

Oficjalny dystrybutor w Polsce