Aquael

CH Galaxy Szczecin

CH Galaxy Szczecin

Nowoczesny sklep akwarystyczny powinien mieć wszystko, co niezbędne do tego, aby zaspokoić potrzeby rybek w akwarium oraz ich właścicieli. Chcemy Ci polecić sklep na al. Wyzwolenia 18-20 w Szczecinie. W tym miejscu stworzonym nie tylko dla morskich stworzeń, ale także dla innych domowych zwierząt znajdziesz niezbędne urządzenia, akcesoria oraz pożywienie wysokiej jakości, a wszystko to w rozsądnych cenach! Co dokładnie możesz kupić w opisywanym sklepie? Na przykład artykuły niezbędne do założenia akwarium i wpuszczenia do nich różnych gatunków rybek, a więc akwaria oraz sprzęt gwarantujący stworzenie odpowiednich warunków do życia dla wodnych stworzeń.

Oferta sklepu obejmuje również produkty dla takich zwierząt jak psy, koty czy chomiki i świnki morskie. Chcemy zaznaczyć, że nie musisz się martwić o jakość, skuteczność czy funkcjonalność. Sklep akwarystyczny na al. Wyzwolenia 18-20 zapewnia asortyment stworzony przez znanych i renomowanych producentów, a jednym z nich jest rozsławiona na całym świecie marka Aquael.

Produkty marki Aquael w zasięgu ręki

W sklepie akwarystycznym na al. Wyzwolenia 18-20 w Szczecinie czekają na Ciebie produkty cenionej na rynku marki Aquael. Znajdziesz najróżniejsze akcesoria akwariowe, czyli artykuły niezbędne na przykład do codziennej pielęgnacji zbiornika. Należą do nich też narzędzia przydatne podczas wymiany wody w akwariach. To jednak nie koniec! Oferta obejmuje także produkty potrzebne do stworzenia pierwszego w pełni wyposażonego akwarium, między innymi zbiorniki o różnym kształcie i rozmaitej pojemności, pokrywy akwariowe czy specjalistyczne szafki.

Warto wspomnieć o preparatach, które na pewno okażą się bardzo przydatne, bo na przykład mogą zadbać o to, aby woda w akwarium stała się czystsza. Do Twojej dyspozycji sklep akwarystyczny w Szczecinie oddaje środki do uzdatniania wody, jeśli na przykład chcesz użyć tej kranowej, która nie jest odpowiednia dla rybek akwariowych. Oczywiście to tylko kilka przykładów spośród wielu artykułów dostępnych w opisywanym miejscu.

Historia producenta Aquael – z pasji do podwodnego świata

Historia firmy Aquael sięga lat 80. ubiegłego wieku. Raczkująca wtedy działalność rozpoczęła produkcję narzędzi i urządzeń akwarystycznych, aby w następnych latach rozwinąć swoją ofertę o wiele innych rozwiązań. Co ważne, firma zawsze stawiała na innowacyjność, co skutkowało kolejnymi nowościami na rynku. Bez dwóch zdań jakość i dążenie do perfekcji sprawiły, że dziś jest to jeden z najchętniej wybieranych producentów akwarystycznych. Wystarczy napisać, że produkty Aquael dostępne są w prawie każdym sklepie zoologicznym w Polsce. Nie brak ich także w sklepach na sześciu kontynentach, na przykład na Haiti, Mauritiusie czy Reunionie.

Wysoce wydajny sprzęt akwarystyczny

Do Twojej dyspozycji sklep akwarystyczny na al. Wyzwolenia 18-20 w Szczecinie oddaje wydajny, nowoczesny sprzęt dla wymagających klientów. Oferta obejmuje między innymi flagowe pompy marki Aquael, które uważane są za jedne z najlepszych na rynku, przygotowane specjalnie do akwariów o różnej pojemności. To jednak nie wszystko! Pompy te zapewniają cichą pracę, a jednocześnie są niezwykle energooszczędne. Zupełnie jak filtry zewnętrzne i wewnętrzne, których też nie brak w asortymencie szczecińskiego sklepu. Czekają na Ciebie również napowietrzacze, sterylizatory oraz grzałki przelewowe. Ponadto nie mogło zabraknąć oświetlenia akwariowego!

Dekoracje do akwarium, z których stworzysz coś niezwykłego

Chcesz zmienić wygląd obecnego zbiornika? Może dopiero tworzysz akwarium i potrzebujesz dodatków w postaci podłoży i dekoracji? W takim razie zachęcamy Cię do skorzystania z oferty opisywanego sklepu w Szczecinie. To tam czekają na Ciebie mocno zróżnicowane dekoracje obejmujące naturalne kamienie i korzenie, wulkany czy ceramiczne dekoracje dające także schronienie rybkom. Tło akwarystyczne w różnym wydaniu to kolejne produkty stworzone specjalnie dla Ciebie. W sklepie na al. Wyzwolenia 18-20 dostępne są również podłoża od bazaltowych po dolomitowe i kwarcowe w wielu kolorach.

Pełnoporcjowy pokarm dla rybek

Z pewnością każdy hodowca rybek akwariowych chce, aby te były odpowiednio odżywione. Jest to możliwe tylko i wyłącznie z pokarmem pełnoporcjowym, bo zawiera on wszystkie niezbędne aminokwasy, witaminy i minerały, których potrzebują te wodne stworzenia. Pokarm dla rybek marki Aquael czeka na Ciebie w szczecińskim sklepie. Zostało ono stworzone na przykład dla bojowników, dyskowców, złotych rybek czy skorupiaków i żółwi wodno-lądowych. Oferta obejmuje również mieszanki uniwersalne. Pożywienie dostępne jest w zróżnicowanej formie – od płatków przez granulki po tabletki. Co wybierzesz, gdy zawitasz do sklepu? Mamy nadzieję, że na al. Wyzwolenia 18-20 znajdziesz wszystko to, czego aktualnie potrzebujesz!

Czytaj także:

14 05 2024 Aquael na Interzoo 2024 – fotorelacja 08 04 2024 Spotkajmy się na tegorocznym Interzoo w Norymberdze! 30 03 2024 Dlaczego warto mieć akwarium?

Sprawdź, gdzie kupisz

nasze produkty

Mapa sklepów

Marki Grupy Aquael

Oficjalny dystrybutor w Polsce