Aquael

Aqua Premium

Aqua Premium

Sklep z marką Aquael w Ingleburn pod Sydney

Na 4/9 Bosci Road w Ingleburn pod Sydney znajduje się sklep akwarystyczny, a w nim produkty marki Aquael – producenta znanego na całym świecie. W opisywanej placówce każdy wymagający klient kupi wszystko, co niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego hodowania rybek akwariowych. Będą to między innymi pełne zestawy akwariowe, które bez dwóch zdań pozwolą rozpocząć przygodę z podwodnym światem. W skład takich kompletów wchodzi sam zbiornik, ale również pokrywa, często sprzęt i nierzadko zabudowa akwarium. To jednak nie wszystko, na klientów czekają także akcesoria do codziennej pielęgnacji zbiorników oraz preparaty do usuwania zanieczyszczeń z wody. To oczywiście tylko część wszystkich propozycji placówki.

Sprzęt akwarystyczny dla wymagających

Niespotykanie duża rozpiętość modeli przeznaczonych do małych akwariów, a nawet zbiorników o pojemności 700 litrów. Efektywne napowietrzanie, cicha i oszczędna praca. Tak w skrócie można opisać pompy akwariowe dostępne w sklepie na Bosci Road. Jednak to nie jedyny sprzęt znajdujący się w asortymencie tej placówki. Warto wspomnieć o równie niezawodnych filtrach zewnętrznych i wewnętrznych. Z kolei dla dodatkowej filtracji polecamy także wybór mediów filtracyjnych o zróżnicowanej formie, które również znajdują się w ofercie opisywanego sklepu. Nie brak tam także przydatnych napowietrzaczy oraz sterylizatorów wysokiej jakości.

Pokarmy dla rybek

Wszyscy klienci, którzy chcą, aby ich rybki były zdrowe i aktywne, polecamy pokarm dla rybek znajdujący się w ofercie placówki w Ingleburn. To tam czekają na wszystkich właścicieli podwodnych zwierząt pełnoporcjowe posiłki zawierające niezbędne aminokwasy, witaminy i minerały. Przygotowane tak, aby codzienne karmienie było jak najszybsze i bardzo proste. Co ważne, forma podania pokarmu dla rybek jest zróżnicowana. Na sklepowych półkach znajdziesz granulki, płatki i tabletki. Chcemy także zaznaczyć, że nie brak propozycji przygotowanych dla poszczególnych gatunków ryb. Na taką możliwość będą mogli się zdecydować właściciele skorupiaków, dyskowców, złotych rybek, pyszczaków czy gupików.

Czytaj także:

14 05 2024 Aquael na Interzoo 2024 – fotorelacja 08 04 2024 Spotkajmy się na tegorocznym Interzoo w Norymberdze! 30 03 2024 Dlaczego warto mieć akwarium?

Sprawdź, gdzie kupisz

nasze produkty

Mapa sklepów

Marki Grupy Aquael

Oficjalny dystrybutor w Polsce